O nas

Muzyka jest naszą pasją, w repertuarze posiadamy sprawdzone na setkach imprez hity muzyki rozrywkowej, standardy swingowe oraz najpopularniejsze szlagiery biesiadne. Bezpośredni kontakt z publicznością, gorące rytmy, szalona zabawa, to recepta na niepowtarzalną atmosferę wieczorów z zespołem De Colt.

    W ciągu naszej długoletniej działalności zdobyliśmy:
  • trzykrotnie I miejsce w konkursie zespołów muzyki tanecznej organizowanej przez pismo Sufler Młodej Pary
  • wyróżnienie w konkursie zespołów muzyki rozrywkowej Intermedia we Wrocławiu
  • jednak największe nasze osiągnięcie, to tysiące uśmiechniętych i roztańczonych par na parkietach Polski południowej i nie tylko...

Występowaliśmy i występujemy z powodzeniem dla: TS Wisła Kraków, TP S.A., Elektrolux S.A., Deutsche Bank, KBS Bank, Tesco, PGNiG, Logica, Dan Cake, WSP „Społem”, Oknoplast, Hydrosolar, Juka, Krisbut, Conhpol, Inter-Bud, Gaz-System, Lurgi, AGH, U.Jagieloński, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy, w Zamku Krasiczynie, w Zamku Królewskim w Niepołomicach i na Wawelu, w Wierzynku i w Willi Decjusza, w Kopalniach Soli w Wieliczce i Bochni, w Zakopiańskich hotelach – Kasprowy, Belweder i Nosalowy Dwór, Hotel Sheraton, w warszawskim hotelu Marriott i wrocławskich hotelach Sofitel, Mercure, Haston oraz na wielu bankietach, festynach, balach, imprezach okolicznościowych.

Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi artystami i zespołami, wśród których byli m.in.: Alosza Awdiejew, Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Myslovitz, Pod Budą, Maja Sikorowska, Brathanki, Hanna Banaszak, Marcin Daniec, Maciej Stuhr, Kabaret Łowcy.B, Pod Wyrwigroszem, Kabaret RAK, Ireneusz Krosny, Maciej Pol, Katarzyna Skrzynecka, Hubert Urbański i z wieloma mniej lub bardziej znanymi artystami.

 

Skład zespołu

Elżbieta Kulpa

wokal

Rafał "Karmel" Muszyński

instrumenty klawiszowe

Dominik Klimczak

instrumenty perkusyjne

Jerzy Kulawik

saksofon, gitara, klarnet oraz wokal

Robert Wróblewski

gitara basowa i wokal

Jarosław Meus

gitara solowa i wokal