Oferta i demo

Jeżeli jesteście Państwo na etapie organizowania bankietu, balu, koncertu, uroczystej gali czy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowej i szukacie profesjonalnej oprawy muzycznej która zaskoczy, zadziwi i zagwarantuje niezapomniane wrażenia Państwa gościom, naszym skromnym zdaniem "trafiliście w dziesiątkę".

Już od 20 lat zespół De Colt cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, każdy występ jest dla nas wyjątkowy i przygotowany z należytą starannością. Uniwersalność, przygotowanie muzyczne, pasja, kultura osobista członków zespołu jest gwarantem udanej imprezy utrzymanej na wysokim poziomie. W naszej ofercie mamy do zaproponowania gotowe scenariusze bloków tematycznych, możemy też opracować szczegółowy plan imprezy indywidualnie "pod klienta", aby całość nabrała wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosfery.

Oprócz oprawy muzycznej zajmujemy się również zapewnieniem technicznej obsługi imprez - nagłośnienie, oświetlenie, dekoracja światłem lub tradycyjna. Najlepsi DJ’e, błyskotliwi konferansjerzy, pokazy barmańskie, taneczne czy występ "Gwiazdy wieczoru" to żaden problem – i tak od wielu lat.
Współpracujemy z najlepszymi firmami w swoim fachu, które dopilnują, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik.

 

Lata dwudzieste, lata trzydzieste

Na pierwszy znak

Hit The Road, Jack

Dream a Little Dream of Me

Just a Gigolo

 


Elvis Presley i szalone lata sześćdziesiąte...

Moody Blue

Suspicious Minds

You were always on my mind

Jailhoause Rock

 


De Colt - nasze starsze video

What a Wonderful World

Autumn Leaves

Sunny

Cheek to Cheek

Gadu gadu nocą

I Feel Good

I Love You Baby

Isn't She Lovely

Blue Suede Shoes